Galerie 09
Prodejní galerie výtvarného umění
kosik Nákupní košík  


Originální obrazy a obrázky – vkusná dekorace bytu

Vladimír Komárek
Grafické listy
Vladimír Komárek
Marie M. Šechtlová
Grafické listy
Marie Michaela Šechtlová

Originální obrazy, kresby nebo umělecké grafiky Vám umožní vytvořit si osobitý interiér. Současně se jedná o formu dekorace bytu, která spojuje vkus a estetiku s uměleckou hodnotou. Všechny kresby, malby a grafické listy nabízené v Galerii 09 jsou totiž originály. Může se také jednat o pěkný a hodnotný dárek pro kamarádku, maminku, manželku, přítelkyni (ale samozřejmě i muže!).

Dekorace bytu originálními obrazy nemusí být nákladná. Galerie Vám nabízí výběr ze stovek grafických listů známých umělců za příznivé ceny. Umělecká grafika Vám umožní pořídit si levně umělecká díla často významných umělců, jejichž malované obrazy by byly finančně nákladné.

Nemusíte být znalcem umění, u většiny obrázků vystavených v galerii se dočtete informace o autorovi a získáte tak přehled o jeho životě a uměleckých úspěších. Galerie 09 nabízí moderní umění ale i předměty vhodné jako dekorace bytu se starožitným interiérem (grafické tisky z 19. století). Preferujete-li malbu, zde jsou tipy na obrazy krajiny.

Vaše energie vložená do dekorace bytu se Vám zúročí v podobě útulného a vkusného domova.

Dekorace bytu grafickými listy
Dekorace bytu kresbami
Dekorace bytu malovanými obrazy
Dekorace starožitného interiéru

Olga Čechová
Grafické listy
Olga Čechová
Vojtěch Sedláček
Grafické listy
Vojtěh Sedláček
Miroslav Houra
Grafické listy
Miroslav Houra
František Peterka
Grafické listy a kresby
František Peterka
C. Reiss
Grafické listy (rytiny)
C. Reiss - staré rytiny
Anna Grmelová
Grafické listy a kresby
Anna Grmelová


Tipy pro dekoraci bytu obrazy

Dekorace bytu originálními obrazy Vám umožní vytvořit domov, který bude odrážet Váš vkus a styl, který bude jedinečný, jako jste Vy. K dispozici máte nepřeberné množství způsobů. Obrazy mohou podtrhnout moderní i tradiční styl interiéru, pomohou Vám vytvořit specifickou atmosféru každého pokoje.

Dekorace bytu originálním uměleckým dílem je také skvělý způsob, jak vyjádříte Vaše hodnoty a zájmy, Vaši osobnost. Tisky ze starých herbářů zobrazí Váš cit pro detaily přírody, romantické rytiny z 19. století zase ukážkou krajinu ve své majestátnosti. Nebo Vám v žilách koluje styl moderní doby? Pak možná zvolíte dílo, které svým expresivním nábojem vyzařuje tvůrčí energii.

Jako dekoraci bytu si vybírejte díla, která Vás oslovují. Spekulaci o nárůstu hodnoty obrazů klidně přenechte investorům. Pokud si vyberete umělecké dílo, které k Vám bude promlouvat, nikdy neproděláte. Obraz pak nebude jen dekorací stěny, bude společníkem Vašich myšlenek a pocitů.

Umělecká díla by měla být zavěšena tak, aby střed obrázku nebo jejich seskupení byl přibližně v úrovni očí průměrného člověka. I když to vždy nebude možné, je to dobré toto vodítko mít na paměti.

Seskupení obrázků by mělo být chápáno jako jeden celek. Uspořádání obrázků si předem můžete otestovat na velkém stole nebo na podlaze. Zkoušejte různé kombinace, dokud nenaleznete tu, která bude nejlépe odpovídat Vaší představě ideální dekorace bytu.
dekorace bytu vertikální řadou obrazů

Pověsíte-li několik obrázků nad sebe, vytvoříte
dojem vysokého stropu.

dekorace bytu obrázky menších rozměrů

Drobné obrázky dotváří atmosféru útulnosti
a soukromí.

dekorace bytu v jednotném stylu

Výběr několika děl stejného autora Vám umožní
vnést do prostoru jednotný styl.

dekorace malého prostoru

Pokud chcete vyzdobit malý pokoj, velký obraz
vytvoří iluzi prostornosti.Telefon galerie 605 174 895   Email galerieinfo@galerie09.cz   Facebook galeriePřidejte si nás    Obchodní podmínky