Galerie 09
Prodejní galerie výtvarného umění
kosik Nákupní košík  

odkaz Hlavní strana           odkaz O galerii           odkaz Nápověda           odkaz Kontakt

Jacobs Sjer - grafika

O autorovi: Jacobs Sjer (* Tegelen, 1963)

Nizozemský malíř, sochař a grafik. Studoval na Městské akademii v Maastrichtu. Sjer je fascinován různými materiály a technikami. Vyrábí plastiky z keramiky, bronzu, železa, oceli, mědi, skla a kamene, maluje obrazy na plátně, vytváří drátěné figury. V grafické tvorbě využívá sítotisku. Celá jeho práce je o lidech. Lidé jsou zobrazeni při jejich obvyklých činnostech, při nakupování, setkávání se, pití, hudbě a konverzaci. Jeho práci lze charakterizovat jako expresionistickou a figurativní. V průběhu let vyvinul jedinečný, okamžitě rozpoznatelný styl.

Sjerova díla jsou ceněná a vyhledávaná. V minulosti byla jeho tvorba široce prezentována na mezinárodních přehlídkách umění, jako jsou Line Art (Gent), KunstRAI (Amsterdam), Art Multiple (Düsseldorf), Art Miami (Miami Beach) a Art Innsbruck (Innsbruck). Jeho umělecká díla se nacházejí po celém světě v soukromých i firemních sbírkách.

Jacobs Sjer - grafikaJacobs Sjer
Oslava
(serigrafie - originál grafika)


odkaz detail grafiky a cena - na prodejTelefon galerie 605 174 895   Email galerieinfo@galerie09.cz   Facebook galeriePřidejte si nás    Obchodní podmínky